730 061 061

Usuwanie kretów i nornic Sochaczew

Krety tunelują za pomocą dwóch dużych przednich łap, aby zeskrobać ziemię i macać tunele pyskami i wąsami. Z powodu braku światła w ich warunkach życia krety mają bardzo słaby wzrok, więc bardzo rzadko można zobaczyć ich aktywność nad ziemią.
Krety mogą powodować znaczne szkody w ogrodzie/ziemiach, tworząc tunele w glebie. W przypadku silnych inwazji grunt może stać się niestabilny, a dziury mogą nie tylko uszkadzać fundamenty posiadłości, ale także stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Ususwanie/gazowanie kretów i nornic Sochaczew

W przypadku tych szkodników potrzebna jest profesjonalna kontrola szkodników, którą oferuje DDD Sochaczew.

Metody takie jak pułapkowanie tuneli, gazowanie (fosforany glinu),  mogą być stosowane przez profesjonalistę do zwalczania tych szkodników. Wyłapywanie z tunelu musi być wykonywane ostrożnie, ponieważ krety mogą łatwo wykryć zakłócenia w tunelu i uniknąć tego obszaru.

Jeśli krety lub inne szkodniki na trawniku zamieniają Twoje zdrowe podwórko w nieestetyczny bałagan, zespół DDD Sochaczew może Ci pomóc. Zatrzymaj krety , nornice i nie tylko dzięki naszym profesjonalnym usługom kontroli gryzoni na trawnikach.

Zwalczanie kretów rozpoczyna się od wstępnego schematu leczenia, który obejmuje trzy lub więcej wizyt w ciągu dwóch tygodni. Twój technik oceni zakres problemu z kretami na trawniku przed rozpoczęciem leczenia i monitoruje podwórko pod kątem oznak nowej aktywności kretów.

Chociaż żadna siła nie jest w stanie powstrzymać nowych kretów przed wejściem na twoją posiadłość, DDD Sochaczew ma profesjonalne doświadczenie i techniki, aby szybko i skutecznie je wyeliminować, gdy już to zrobią. Jeśli zauważysz nową aktywność kreta, po prostu zadzwoń do nas, a my wyjdziemy i będziemy się leczyć, dopóki nie złagodzimy plagi.

Po wyeliminowaniu początkowej inwazji kretów, nasze programy kontroli kretów składają się z comiesięcznych usług konserwacyjnych, aby upewnić się, że nie ma nowej aktywności kretów. W przerwach między usługami może pojawić się nowa aktywność kretów; im bardziej bujny i bogaty jest twój krajobraz, tym bardziej atrakcyjny jest dla kretów. Domy sąsiadujące z otwartymi polami, strumieniami lub obszarami zalesionymi szczególnie zachęcają do występowania kretów. 

Ta strona używa plików Cookies. Przeczytaj więcej w Polityce prywatności. ROZUMIEM