730 061 061

USŁUGI DDD

Sprzątanie po pożarach

Jesteśmy liderem w zakresie czyszczenia i renowacji uszkodzeń spowodowanych pożarem – ogniem i dymem. Każdego roku nasze zespoły specjalistów pomagają wielu firmom i klientom szybko i bezpiecznie dochodzić do siebie po pożarach i przywracać pełną funkcjonalność ich nieruchomościom.

Nasza usługa usuwania ognia i dymu opiera się na najnowszych dowodach naukowych. Dysponujemy szeroką wiedzą i zasobami niezbędnymi do reagowania na wszelkie incydenty związane z pożarem i dymem.

Nie można lekceważyć traumy i zakłóceń spowodowanych przez pożar w każdym domu lub firmie. Dlatego tak ważne jest podejmowanie właściwych decyzji w szybkim reagowaniu na sytuację kryzysową.

Pracownicy firmy DDD Piotr Druzd są przeszkolone i doświadczone w usuwaniu i odbudowie szkód pożarowych. Obejmuje to stosowanie odpowiednich specjalistycznych technik i ostrożne ich wdrażanie, w razie potrzeby współpracę z innymi ekspertami w celu wdrożenia i zarządzania skutecznym planem odzyskiwania.

Sprzątanie po pożarach

Niebezpieczeństwa związane z uszkodzeniem przez ogień i dym

Skuteczne czyszczenie uszkodzeń spowodowanych ogniem i dymem jest niezwykle ważne ze względu na szeroki zakres zagrożeń, jakie stwarza zagrożenie pożarowe. Obejmują one:

  • Uszkodzenie zdrowia spowodowane wdychaniem dymu i sadzy
  • Ryzyko obrażeń spowodowanych przez konstrukcje i przedmioty uszkodzone przez ogień, w tym poślizgnięcia, potknięcia i upadki
  • Ryzyko toksyn i patogenów związane ze ściekami pożarowymi
  • Uszkodzenia konstrukcji i innych przedmiotów przez wodę pożarową
  • Uszkodzenia konstrukcji i przedmiotów przez dym i sadzę, w tym potencjalne ukryte uszkodzenia systemów elektrycznych.

Czyszczenie i renowacja szkód pożarowych

Jako specjaliści od sprzątania awaryjnego, nasze usługi są przygotowane do szybkiego reagowania na pożar, 24 godziny na dobę. Nasze zespoły dysponują odpowiednią odzieżą ochronną, sprzętem i środkami czyszczącymi, aby od razu rozpocząć pracę.

DDD Piotr Druzd opracowało również solidne procedury BHP, w tym oceny ryzyka i metody, potrzebne do wejścia i pracy w środowiskach niebezpiecznych w wyniku pożaru.

Nasze zespoły współpracują z klientami i ich przedstawicielami, w tym z firmami ubezpieczeniowymi, w celu oceny rodzaju i dotkliwości szkód pożarowych oraz podjęcia precyzyjnych działań niezbędnych do radzenia sobie z nimi.

Pomożemy zidentyfikować przedmioty, które można uratować oraz te, które są tak bardzo zniszczone, że trzeba je wyrzucić. Nasze zespoły awaryjne odwożą uszkodzone przedmioty do autoryzowanego miejsca w celu ich bezpiecznej utylizacji.

Następnie używamy specjalistycznych technik i materiałów czyszczących, aby dokładnie wyczyścić powierzchnie dotknięte dymem i sadzą.

Formularz kontaktowy

Czyszczenie uszkodzeń dymu i sadzy

Uszkodzenia powodowane przez dym i sadzę z pożarów mogą powodować jedne z największych i najdłużej utrzymujących się problemów w nieruchomościach mieszkalnych i firmach.

Miliardy maleńkich cząstek sadzy, które są toksyczne dla ludzi i wywołują kwaśną reakcję w kontakcie z wilgocią, co powoduje uszkodzenia korozyjne prawie każdej powierzchni.

Dlatego czyszczenie uszkodzeń z sadzy i dymu jest tak ważnym i pilnym zadaniem, nawet w miejscach, w których osady sadzy mogą nie być od razu widoczne.

Nasz zespół jest przeszkolony w zakresie technik głębokiego czyszczenia przy użyciu najnowszych profesjonalnych środków czyszczących. Oznacza to, że mogą wykonać to drobiazgowe zadanie do poziomu, którego nie można oczekiwać od konwencjonalnych środków czyszczących.

Usuwanie zapachów ognia i dymu

Skuteczne usuwanie dymu jest niezbędne, ponieważ zapachy z pożaru mogą utrzymywać się przez długi czas po pożarze, sprawiając, że budynki stają się nieprzyjemne do życia lub pracy. Dogłębne czyszczenie wszystkich powierzchni i przedmiotów uratowanych z pożaru jest pierwszym ważnym krokiem.

Czyścimy i ozonujemy pomieszczenia. Proces ten wypełnia zaatakowane przestrzenie nietoksycznymi oparami chemicznymi, które pomagają neutralizować resztkowe zapachy i zapewniają długotrwałą ochronę przed ich powrotem.

Ta strona używa plików Cookies. Przeczytaj więcej w Polityce prywatności. ROZUMIEM