730 061 061

USŁUGI DDD

Dezynsekcja Wyszogród

Usługi dezynsekcyjne Wyszogród w naszej firmie to kompleksowość, solidność, terminowość i wysoka skuteczność.

Na terenie Wyszogrodu i najbliższych okolic działamy od kilku lat, realizując swoje usługi do coraz większej rzeszy Klientów.

Jeśli chcesz pozbyć się komarów, kleszczy, much, mrówek, pluskiew, karaluchów czy innych latających lub biegających szkodników, zadzwoń do nas!

Zwalczanie owadów w Wyszogrodzie

DDD Piotr Druzd niezależna firma, która z dumą obsługuje obszar Wyszogrodu  i najbliższych okolic kompleksowymi usługami w zakresie zwalczania szkodników, od kilku lat ze specjalistycznymi środkami przeciwko szkodnikom wśród owadów, takich jak komary, kleszcze, muchy, meszki, pluskwy, karaluchy, prusaki i wiele innych.

Jako lokalna firma działająca na terenie Wyszogrodu, jesteśmy w stanie zapewnić szybką reakcję we wszystkich obszarach tych województw oferując jak najszybszą reakcję.

Zwalczanie szkodników w Wyszogrodzie rozumie znaczenie zarówno dyskrecji, jak i terminowości, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów związanych ze zwalczaniem szkodników, dlatego możesz na nas polegać, oferujemy w pełni gwarantowane zabiegi z usługą wzywania pomocy tego samego dnia w dyskretnych, nieoznakowanych pojazdach.

Nasi wyszkoleni technicy nie tylko są doświadczonymi ekspertami w dziedzinie zwalczania szkodników, którzy mogą zaoferować solidne porady i przeprowadzić zabiegi zwalczania szkodników, które są opłacalne, wydajne i będą w pełni dostosowanym rozwiązaniem dla Twojego indywidualnego problemu ze zwalczaniem szkodników w Twoim domu lub firmie.

Formularz kontaktowy

Z czym masz problem?

Pluskwy domowe to  to małe owady, które żywią się wyłącznie krwią ludzi i zwierząt. Pluskwy domowe mają czerwonawo-brązowy kolor, są bezskrzydłe i niewielkie (od 1 mm do 7 mm). Mogą przetrwać kilka miesięcy bez jedzenia i chować się za dnia w zgięciach materacy, tapicerce, szczelinach mebli i podłóg czy za tapetami.

Komary to bezwzględnie jedna z największych wad letniego przebywania we własnym ogródku. Nawet najbardziej sielską atmosferę komary mogą zepsuć swoimi atakami. Na szczęście teraz możesz skorzystać z naszych usług odkomarzania Wyszogród, co pozwoli na zniwelowanie plagi komarów w Twoim otoczeniu.

Kleszcze to niezwykle niebezpieczne owady, które przenoszą wiele chorób m.in. boreliozę. Jedną z podstawowych zasad po przyjściu z pola czy lasu jest dokładne oglądanie ciała i ubrań co pozwoli na szybką interwencję w przypadku ukąszenia lub zniwelowanie ryzyka przyniesienia szkodnika do domu. Nasz zabieg odkleszczania może wytępic szkodniki z Twojego ogrodu, dbając tym samym o bezpieczeństwo Twoje, Twojej rodziny i czworonożnych przyjaciół.

Karaluchy posiadają spłaszczone ciało oraz dobrze wykształcone skrzydła. Karaluchy jednak nie latają, ale używają skrzydeł do szybowania, gdy przenoszą się z miejsca na miejsce. Karaluchy lubią pomieszczenie wilgotne i ciepłe. Karaluchy są wszystkożerne i prowadzą nocny tryb życia. Za dnia się ukrywają, a w nocy szukają pokarmu. Jedzą warzywa, owoce, produkty sypkie takie jak cukier, mąka, otręby i nie pogardzą również pieczywem. Należy dodać, że karaluchy to owady, które bez przyjmowania pokarmu są w stanie wytrzymać nawet 40 dni.

MUCHY WYSZOGRÓD

Muchy to zmora letnich miesięcy. Chociaż nie gryzą jak komary, są równie uciążliwe. Co więcej, mogą być bardzo niebezpieczne i przyczyniać się do groźnych chorób. Pozornie mogą wydawać się niegroźne. Bzyczą nad uchem i irytują, ale to nie wszystko. Muchy domowe przenoszą 35 milionów bakterii. Można się od nich zarazić takimi chorobami jak czerwonki, wąglik, dur brzuszny, a nawet gruźlica czy cholera. Nie wspominając o powszechnym, chociaż bardzo nieprzyjemnym zatruciu pokarmowym, które chociaż z reguły nie stanowi zagrożenia dla życia czy zdrowia, to nikomu go nie życzymy.

OSY WYSZOGRÓD

Osy są szczególnie niebezpieczne, ponieważ zabicie jednej, może zwabić do ataku wszystkie znajdujące się w okolicy. Te owady, w przeciwieństwie do pszczół mogą żądlić wielokrotnie. Są szczególnie niebezpieczne dla alergików. Co gorsza, bez testów, możemy nie mieć świadomości, że jesteśmy uczuleni na użądlenie osy. Dopiero po fakcie i gorączkowym szukaniem pomocy u lekarza, okazuje się, że jej ukąszenie może być dla nas śmiertelne. Pozbądź się os ze swojego otoczenia, dzięki naszym, specjalistycznym zabiegom.

Ta strona używa plików Cookies. Przeczytaj więcej w Polityce prywatności. ROZUMIEM