730 061 061

USŁUGI DDD

Dezynfekcja Łowicz

Dezynfekcja to pozbywanie się wszelkich drobnoustrojów, m.in. bakterii, wirusów, grzybów z danych powierzchni czy pojazdów. Realizujemy te usługi w Łowiczu i najbliższych okolicach.

Dezynfekcja w Łowiczu cieszy się szczególnym zainteresowaniem w okresie pandemii koronawirusa. Niestety, w związku z tym, na rynku pojawiło się wiele firemek, które oferują usługi bez odpowiedniego przygotowania, zapewniając, że ich zabiegi są skuteczne. Nasza ekipa to zespół przeszkolonych i doświadczonych specjalistów DDD, którzy korzystają tylko ze sprawdzonych i bezpiecznych środków i metod, które zapewniają szybką skuteczność.

Dezynfekcja domów, mieszkań, firm w Łowiczu

Posiadanie czystych przestrzeni do życia i pracy w mieście Łowicz były od zawsze bardzo ważne dla społeczeństwa. Teraz to nie tylko kwestia komfortu, ale także zachowania zdrowia i życia!

Pandemia koronawirusa COVID-19 sprawiła, że jeszcze ważniejsze jest prawidłowe czyszczenie wszelkich powierzchni i ich dezynfekcja. W firmie DDD Piotr Druzd jesteśmy ekspertami we wszystkich rodzajach usług  dezynfekcji. Możemy zapewnić Ci spokój i zapewnić, że Twój dom, biuro lub inne miejsce pracy jest odpowiednio i bezpiecznie zdezynfekowane.

Nasze usługi dezynfekcji zabezpieczą przed skażeniem domów i firm, czy zdezynfekują skażoną już przestrzeń. Oferujemy usługi dezynfekcji mieszkań i usługi ozonowania, które ochronią Ciebie, Twoich pracowników i Twoich klientów.

Formularz kontaktowy

Dezynfekcja domów Łowicz

Podczas pandemii koronawirusa i nie tylko, Twój dom jest jedną z najważniejszych przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny, dlatego ważne jest, aby utrzymywać go w totalnej czystości w Łowiczu.

Spędzasz wiele godzin w domu i chcesz czuć się bezpiecznie w swoim otoczeniu? Chcesz wrócić do domu i spędzić czas w czystym i zdrowym środowisku, z dezynfekcją  wykonywaną prawidłowo i skutecznie?

Jeśli przebywasz w domu poddawanym kwarantannie lub schronieniu, jesteś w nim cały czas i chcesz mieć pewność, że jest to bezpieczne miejsce. 

Jesteśmy ekspertami w zakresie odkażania, dezynfekcji domów. Pamiętaj, nie tylko skażone powierzchnie powinny być poddawane dezynfekcji. Odkażanie czy ozonowanie profilaktycznie może chronić Cię przed ewentualnym niebezpieczeństwem wynikającym z obecności drobnoustrojów.

Jeśli zetknąłeś się z COVID-19, kwestią przetrwania jest skorzystanie z naszych usług dezynfekcji domu. Nawet jeśli nie miałeś bezpośredniego kontaktu, istnieje szansa, że Ty lub ktoś z Twojego gospodarstwa domowego w jakiś sposób się z nim skontaktował. Jeśli byłeś publicznie lub pracujesz w branży wysokiego ryzyka, jest jeszcze większa szansa na zakażenie.

Niezależnie od ryzyka zakażenia, najlepiej zachować bezpieczeństwo, korzystając z naszych specjalistycznych usług sprzątania domu.

Nasz profesjonalnie wyszkolony personel korzysta wyłącznie z produktów atestowanych. Połączenie naszego doświadczenia z naszymi produktami, sprzętem i najnowocześniejszą technologią stawia nas wśród najlepszych usług sprzątania w Łowiczu.

Łączymy profesjonalne narzędzia, takie jak zamgławiacz dezynfekujący, którego używamy do odkażania dużych przestrzeni, a także generatorów ozonu.

To, czego nie widać, może w rzeczywistości zaszkodzić, więc zaufaj naszym specjalistom od dezynfekcji, którzy posprzątają Twój dom i ochronią Twoją rodzinę.

Dezynfekcja domów
Dezynfekcja domu
Dezynfekcja ośrodków zdrowia

Odkażanie szpitali, ośrodków zdrowia Łowicz

Nasze usługi dezynfekcji gabinetów lekarskich zapewniają bezpieczeństwo dla klientów i personelu gabinetów lekarskich, stomatologicznych, fizjoterapeutów i innych w Łowiczu i najbliższych okolicach.

Zgodnie z opisanym dwuetapowym procesem, nasze zabiegi będą dezynfekować i odkażać, przy czym szczególną uwagę zwraca się na sprzęt medyczny i pomieszczenia ogólnodostępne, takie jak poczekalnie.

Niestety, czasami możesz natknąć się na firmę, która tylko twierdzi, że zdezynfekowała dane pomieszczenie czy część szpitala lub ośrodka zdrowia. Nie zawsze jest to prawda, tym samym narażone jest zdrowie i życie pacjentów. Nie chcecie tego w swoim miejscu pracy, prawda?

Szczególnie ważne są usługi sprzątania gabinetów lekarskich, ponieważ klienci ufają swoim lekarzom. Odwiedzają Twój gabinet wiedząc, że ich zdrowie jest Twoim priorytetem. Możesz więc zaufać firmie DDD Piotr Druzd – Dezynfekcja Łowicz.

Dezynfekcja biur Łowicz

Nasze usługi kompleksowej dezynfekcji biur są skuteczne, ponieważ w tych przestrzeniach jest wiele punktów styku. Obejmuje to klamki i poręcze oraz meble w częściach wspólnych, takich jak poczekalnie i stanowiska pracy.

W dużych budynkach firma DDD Piotr Druzd – Dezynfekcja Łowicz muszą również dezynfekować takie miejsca, jak windy, schody ruchome i klatki schodowe.

Zapewniamy, że wszystkie te wspólne obszary są dokładnie czyszczone za pomocą atestowanych środków. Kompleksowa dezynfekcja odbywa się za pomocą zamgławiaczy i generatorów ozonu.

Nasze zabiegi są skuteczne w walce z wieloma wirusami, więc niezależnie od tego, czy w Twoim biurowcu wybuchła epidemia koronawirusa, czy nie, warto skorzystać z naszych usług dezynfekcji biur, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz wszelkich klientów, którzy mogą wejść do wsplnej przestrzeni.

Dezynfekcja biur
Promieniowanie UVC
Promieniowanie UVC

Dezynfekcja lampami UVC Łowicz

Promieniowanie UVC w Łowiczu jest znanym środkiem dezynfekującym powietrze, wodę i nieporowate powierzchnie. Promieniowanie UVC jest skutecznie stosowane od dziesięcioleci w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się bakterii, takich jak gruźlica. Z tego powodu lampy UVC są często nazywane lampami „bakterobójczymi”.

Wykazano, że promieniowanie UVC niszczy zewnętrzną powłokę białkową SARS-Coronavirus, który jest innym wirusem niż obecny wirus SARS-CoV-2. Zniszczenie ostatecznie prowadzi do inaktywacji wirusa. 

Oprócz zrozumienia, czy promieniowanie UVC jest skuteczne w dezaktywacji konkretnego wirusa, istnieją również ogólnie ograniczenia dotyczące tego, jak skuteczne może być promieniowanie UVC w dezaktywacji wirusów.

  • Bezpośrednia ekspozycja: promieniowanie UVC może dezaktywować wirusa tylko wtedy, gdy wirus jest bezpośrednio wystawiony na działanie promieniowania. Dlatego inaktywacja wirusów na powierzchniach może nie być skuteczna ze względu na blokowanie promieniowania UV przez glebę, taką jak kurz, lub inne zanieczyszczenia, takie jak płyny ustrojowe.
  • Dawka i czas trwania: Wiele lamp UVC sprzedawanych do użytku domowego ma niską dawkę, więc może zająć dłuższą ekspozycję na daną powierzchnię, aby potencjalnie zapewnić skuteczną dezaktywację bakterii lub wirusa.

Promieniowanie UVC jest powszechnie stosowane w kanałach powietrznych do dezynfekcji powietrza. Jest to najbezpieczniejszy sposób zastosowania promieniowania UVC, ponieważ bezpośrednie narażenie na promieniowanie UVC ludzkiej skóry lub oczu może spowodować obrażenia, a instalacja UVC w kanale powietrznym zmniejsza prawdopodobieństwo narażenia skóry i oczu.

Istnieją doniesienia o oparzeniach skóry i oczu spowodowanych niewłaściwą instalacją lamp UVC w pomieszczeniach, w których mogą przebywać ludzie, dlatego instalacja i przeprowadzenie dezynfekcji najlepiej pozostawić specjalistom takim jak firma DDD Piotr Druzd Dezynfekcja Łowicz.

Ta strona używa plików Cookies. Przeczytaj więcej w Polityce prywatności. ROZUMIEM