730 061 061

Odkomarzanie Błonie

Każdego letniego dnia tysiące krwiożerczych komarów atakują Twój dom i psują Ci radość z przebywania na świeżym powietrzu. W naszej firmie DDD Błonie pomagamy wyeliminować uciążliwe komary i chronić Twoją rodzinę przed ich atakiem. Od lat pomogliśmy setkom rodzin pozbyć się komarów z ich podwórek, korzystając z innowacyjnej i skutecznej metody usuwania komarów. To uznane, zaufane rozwiązanie do zwalczania komarów w przestrzeni Twojego ogrodu czy podwórka.

Jedyny dobry komar, to martwy komar

Ukąszenia komarów są nie tylko irytujące. Mogą być niebezpieczne. Komary mogą przenosić choroby z człowieka na człowieka. Dzięki Odkomarzaniu Błonie będziesz mieć pewność, że twoi bliscy nie muszą liczyć się z ugryzieniem za każdym razem, gdy wyjdzie z domu.

DDD Błonie z dumą radzi sobie z problemem komarów za pierwszym razem. Kiedy nasz doświadczony i przeszkolony technik przybędzie do Twojego domu, rozwiąże Twój problem u jego podstaw i zidentyfikuje unikalne obszary ryzyka wokół Twojej nieruchomości. Komary mają cykl życiowy, więc zakłócamy go, opryskując obszary, w których mogą żerować i rozmnażać się. Po zastosowaniu nasz środek przeciw komarom zapewnia jeszcze większą ochronę, ponieważ komary próbują żywić się zielenią, a pozostałości po oprysku też je zabiją.

Odkomarzanie w Warszawie

Jak pozbyć się komarów w Błoniu?

Zdecydowana większość komarów wychodzi o zmierzchu i pozostaje aktywna przez kilka godzin. Jest to optymalny czas na spryskiwanie i próbę zwalczania dorosłych komarów. Nasi techniczy rozpylają mgiełkę za pomocą zamgławiacza, dzięki czemu substancja czynna przedostanie się nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Do skutecznego zwalczania komarów wymagane są bardzo małe kropelki. Ile to kosztuje?

Chociaż nie zabija to wszystkich komarów w danym momencie, okresowe opryskiwanie, znane również jako leczenie dorosłych, jest najlepszym sposobem kontrolowania populacji komarów. Produkty używane przez naszą firmą są w pełni bezpieczne i atestowane.

Zredukuj źródła wylęgania komarów przy Twoim domu w Błoniu

Komary składają jaja w wodzie, gdzie następnie przez kilka dni rozwijają się w larwy komarów. Można je znaleźć w starych basenach, wanienkach dla ptaków, beczkach na deszczówkę, cysternach, oponach i innych pojemnikach, które gromadzą wodę deszczową.

Zwalczanie komarów obejmuje inspekcje terenów pod kątem tych obszarów lęgowych i osuszanie ich lub potraktowanie larwicydami.

Co możesz zrobić, aby zmniejszyć liczbę miejsc lęgowych?

Sprawdź swoją własność i spuść stojącą wodę. Ponieważ komary mogą się wykluć w ciągu zaledwie 5 dni, zmieniaj wodę w wanienkach dla ptaków lub basenach dla dzieci co 2-3 dni. Czemu? Niektóre komary, mogą składać jaja w bardzo małych ilościach wody. To może być nawet zakrętka od butelki! Lubią tace na doniczki, odpływy, rynny i inne małe pojemniki, a także wanienki dla ptaków i brodziki dla dzieci.

Zwalczanie larw

Dostępna stojąca woda, której nie można spuścić, jest traktowana biologicznymi larwicydami, aby zabić larwy komarów, zanim się wylęgną i ugryzą. (Pamiętaj, że gryzą tylko samice). Larwicydy można znaleźć w kanałach burzowych, rowach, basenach leśnych i innych obszarach, które mogą rozmnażać się komary. Te larwicydy są formułowane i stosowane w dawkach do zwalczania komarów i nie stanowią zagrożenia dla ludzi ani zwierząt domowych.

Ta strona używa plików Cookies. Przeczytaj więcej w Polityce prywatności. ROZUMIEM