730 061 061

Oczyszczanie terenu | Karczowanie | Rozbiórka budynków Żyrardów

Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi usługami związanymi z oczyszczaniem terenów działek czy rozbiórkami w Żyrardowie i okolicach. Naszymi głównymi działalnościami w tym zakresie są oczyszczanie działek, karczowanie drzew czy krzewów, usuwanie ogrodzenia, rozbiórka starych budynków, koszenie trawy, równanie terenu pod zabudowę czy wykonanie dróg dojazdowych.

Wszystkie usuwane drzewa i krzewy są przez nas zabierane,  a więc nie musisz się martwić o utylizację w.w elementów.

Doprowadź swój teren w Żyrardowie do stanu używalności

Posiadasz zaniedbany teren lub działkę, który dopiero co kupiłeś, a może otrzymałeś w spadku? Chciałbyś zacząć tam działać i rozpocząć inwestycję czy to polegającą na postawieniu domu, a może firmy, jednak teren jest pełny zarośli, drzew, a na dodatek stoi na nim ruina dawnego budynku? Dziś to nie problem. Nasza firma posiada odpowiednie zaplecze kadrowe i techniczne, by Ci pomóc. Zajmujemy się profesjonalnym karczowaniem i usuwaniem drzew i krzewów w Żyrardowie, wraz z ich wywiezieniem. Jeśli na swoim terenie posiadasz także rozlatujący się budynek, stare ogrodzenie i bardzo wysoką trawę, doprowadzimy go do stanu, który pozwoli na planowanie i rozpoczęcie inwestycji.

Ponadto służymy pomocą w zakresie wyrównywania terenu, utwardzania dróg dojazdowych itd.

Posiadamy odpowiedni sprzęt i zaplecze kadrowe. Ponadto współpracujemy z wieloma Partnerami specjalizującymi się w usługach rozbiórkowo-budowlanych, dzięki czemu zlecenia przekazywane naszej firmie są realizowane sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

W zasadzie każda praca, która ma na celu doprowadzenie i przygotowanie terenu pod inwestycję w Żyrardowie może być zrealizowana przez jedną firmę.

Już dziś zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny Twojego zlecenia.

Usługi oczyszczania terenu Żyrardów

Karczowanie Żyrardów

Jeśli posiadasz działkę, na której roi się od niepotrzebnych, zagrażających innym drzew, krzewów i roślinności, zajmiemy się dokładnym wykarczowaniem wskazanego terenu.

Demontaż starych budynków Żyrardów

Niestety, na działkach, które kupujemy często stoją ruiny budynku lub budynek, który lata świetności ma dawno za sobą. Nasza firma rozbierze go i wyczyści teren, by nie zagrażał bezpieczeństwu.

Ususwanie ogrodzenia Żyrardów

Stare działki otoczone są często starym, skorodowanym i rozpadającym się wręcz ogrodzeniem. Zdemontujemy je i wywieziemy, by dać miejsce na nowoczesne ogrodzenie.

Koszenie terenu Żyrardów

Zaniedbane i zapomniane działki to często tereny zarośnięte bardzo wysoką trawą. Nasza ekipa zajmie się koszeniem całego terenu, dzięki czemu działka uzyska nowy, świeży wygląd.

Wyrównywanie terenu Żyrardów

W wielu przypadkach tereny, które kupimy lub odziedziczymy nie nadają się do zabudowy ze względu na nierówności. Jesteśmy specjalistami, którzy wyrównają i przygotują teren pod twoją inwestycję.

Tworzenie dróg dojazdowych Żyrardów

To problem wszystkich działek, szczególnie tych oddalonych od miejskiego zgiełku. Posiadamy sprzęt i ludzi, by utworzyć drogę dojazdową do Twojej posesji.

Ta strona używa plików Cookies. Przeczytaj więcej w Polityce prywatności. ROZUMIEM