730 061 061

Ocieplanie domów styropianem Żyrardów

Zajmujemy się profesjonalnymi usługami związanymi z ocieplaniem budynków na terenie Żyrardowa i najbliższych okolic. Ocieplamy styropianem zarówno budynki mieszkalne, jak i budynki komercyjne. Serdecznie zapraszamy do kontaku w celu zamówienia naszych profesjonalnych usług.

Ociepl swój budynek i oszczędzaj na energii w Żyrardowie

Izolacja to najskuteczniejszy sposób na poprawę efektywności energetycznej domu. Izolacja przegród zewnętrznych budynku pomaga utrzymać ciepło w zimie, ale zatrzymuje je na zewnątrz latem, co poprawia komfort i oszczędza energię. Izolacja domu może zaoszczędzić 45-55% energii na ogrzewanie i chłodzenie.

Izolacja działa jak bariera dla przepływu ciepła. Może sprawić, że Twój dom stanie się bardziej komfortowy, zmniejszając ilość ciepła uciekającego zimą i zmniejszając ilość ciepła docierającego latem. Izolując, możesz znacznie obniżyć rachunki za ogrzewanie i chłodzenie oraz przyczynić się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych. Im wyższa wartość R izolacji, tym bardziej spowalnia przepływ ciepła i tym lepiej działa.

Zalety izolacji:

  1. Zmniejsza koszty ogrzewania i chłodzenia o ponad 40%;
  2. spłaca się za około pięć do sześciu lat;
  3. Dzięki mniejszemu zużyciu energii do ogrzewania lub chłodzenia oszczędza zasoby nieodnawialne i zmniejsza emisje gazów cieplarnianych;
  4. W większości przypadków eliminuje kondensację na ścianach i sufitach
  5. Większość materiałów termoizolacyjnych ma właściwości izolacji akustycznej


Chociaż sufity i ściany mogą być izolowane, straty ciepła będą nadal występować zimą, jeśli duże obszary niezabezpieczonego szkła lub przez stałe otwory wentylacyjne w ścianach oraz szczeliny i pęknięcia wokół drzwi zewnętrznych będą nadal występować.

Ta strona używa plików Cookies. Przeczytaj więcej w Polityce prywatności. ROZUMIEM